NAŠE SRDCE BIJE PRO SPORT I ESPORT

Sport nás ve všech podobách provází již od prvopočátků a je naší velkou vášní. Jsme dlouholetým partnerem sportu s mezinárodním přesahem. Podporujeme sportovní akce, profesionální i amatérské svazy, vybrané týmy i konkrétní osobnosti. Někdo hraje hokej před vyprodaným stadionem, jiný s kamarády na zamrzlém rybníce. Někdo jede Tour de France, jiný podniká půldenní vyjížďky za město. Někdo zá vodí v rallye speciálu, jiný v motokáře. Každý sport může mít mnoho podob, ale jeho podstata zůstává vždy stejná. Dělá z nás týmové hráče a utužuje v nás smysl pro fair play. To jsou hodnoty, kterých si ceníme a které podporujeme.

We Love Cycling

Z lásky k pohybu na dvou kolech vznikl také online magazín We Love Cycling, kde si na své přijdou všichni – od svátečních cyklistů až po profesionály.

Na kole bezpečně

Ve spolupráci s We Love Cycling jsme připravili vzdělávací kampaň, jejímž cílem je přispět k bezpečnějšímu soužití cyklistů a řidičů.

ŠKODA Motorsport

Naše působení ve světě motoristického sportu můžete sledovat na oficiálních stránkách ŠKODA Motorsport. Kromě aktuálních novinek a dalších informací zde naleznete bohatou galerii fotografií a videí.

Sledujte a soutěžte na